Individuaalõppe on personaalne õppevorm, kus õpetaja keskendub vaid 1-2 õppija vajadustele. Vastavalt õppija(te) soovidele ja eesmärkidele koostatakse personaalne õppekava.

Opus Lingua Keeltekoolis on võimalik õppida: araabia, bulgaaria, eesti, hiina, hispaania, hollandi, horvaadi, iiri, inglise, itaalia, jaapani, kreeka, leedu, läti, malta, poola, portugali, prantsuse, rootsi, rumeenia, saksa, slovaki, sloveeni, soome, taani, türgi, tšehhi, ukraina ja ungari keelt.

Toimumise aeg: Vastavalt kokkuleppele. 1 akadeemiline tund kestab 45 minutit ning toimuma peab vähemalt 2 akadeemilist tundi korraga. Soovitatav minimaalne tundide arv keeletaseme tõstmiseks on 60 akadeemilist tundi.

Toimumise koht: Individuaalõppe tunnid toimuvad kokkuleppeliselt kas Opus Lingua keeltekooli ruumides või õppija soovitud kohas. Kui õppija valib toimumise koha, tuleb tasuda transpordikulu (0,5 eur/km). Kokkuleppel võib tunde läbi viia ka Skype teel.

Hind: 1 akadeemilise tunni (45 min) hind ühele õppijale on 29 Eur. Kui korraga osaleb tunnis 2 inimest, on hind kahele kokku 35 Eur. Korraga peab toimuma vähemalt 2 akadeemilist tundi. Õppematerjalide hind on orienteeruvalt 25 Eur, olenevalt õppija vajadustest ning kokkuleppest õpetajaga.

Kui individuaaltund tühistatakse vähem kui 24 tundi enne individuaaltunni algust, peab õppija tasuma tundide eest täishinna.

[contact-form-7 404 "Ei leitud"]