Individuaalõppe on personaalne õppevorm, kus õpetaja keskendub vaid 1-2 õppija vajadustele. Vastavalt õppija(te) soovidele ja eesmärkidele koostatakse personaalne õppekava.

Opus Lingua Keeltekoolis on võimalik õppida: araabia, bulgaaria, eesti, hiina, hispaania, hollandi, horvaadi, iiri, inglise, itaalia, jaapani, kreeka, leedu, läti, malta, poola, portugali, prantsuse, rootsi, rumeenia, saksa, slovaki, sloveeni, soome, taani, türgi, tšehhi, ukraina ja ungari keelt.

Toimumise aeg: Vastavalt kokkuleppele. 1 akadeemiline tund kestab 45 minutit ning toimuma peab vähemalt 2 akadeemilist tundi korraga. Soovitatav minimaalne tundide arv keeletaseme tõstmiseks on 60 akadeemilist tundi.

Toimumise koht: Individuaalõppe tunnid toimuvad kokkuleppeliselt kas Opus Lingua keeltekooli ruumides või õppija soovitud kohas. Kui õppija valib toimumise koha, tuleb tasuda transpordikulu (0,5 eur/km). Kokkuleppel võib tunde läbi viia ka Skype teel.

Hind: 1 akadeemilise tunni (45 min) hind ühele õppijale on 29 Eur. Kui korraga osaleb tunnis 2 inimest, on hind kahele kokku 35 Eur. Korraga peab toimuma vähemalt 2 akadeemilist tundi. Õppematerjalide hind on orienteeruvalt 25 Eur, olenevalt õppija vajadustest ning kokkuleppest õpetajaga.

Kui individuaaltund tühistatakse vähem kui 24 tundi enne individuaaltunni algust, peab õppija tasuma tundide eest täishinna.

Nimi

Email

Mis keelt soovid õppida

Mitu tundi soovid õppida

Telefoninumber

Soovid lisada muud infot